Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Батарейкам утилізація
Середа, 25 вересня 2013 10:45

Батарейкам утилізація

В Черкаському державному технологічному університеті  19 вересня 2013 року  студентами БФ було помпезно відкрито і встановлено один з перших (якщо не перший) стаціонарний контейнер для збору батарейок в місті. В урочистостях заходу прийняла участь Тамара Миколаївна Качала, професор,  проректор з наукової роботи, яка принесла з дому батарейки і була першою, хто їх вкинув в контейнер.

Можливість встановити контейнер була надана компанією ООО «Сігмас Еколоджи» (Франція), з якою тісно співпрацює Всеукраїнська екологічна ліга та НМЦ «Екологічні ініціативи» в напрямку безпечної утилізації шкідливих побутових відходів.  Окрім того, що французька компанія надала спеціальний контейнер для збору «енергетичного насіння» вона ще й поклала на себе відповідальність за логістику відпрацьованих джерел живлення.

Як ми знаємо, одна батарейка здатна забруднити до 400 літрів води або до 20 м2 ґрунту.