Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЧДТУ
Середа, 24 квітня 2019 15:23

УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЧДТУ

Стало доброю традицією для БФ ЧДТУ брати участь у виїзних Днях ЧДТУ. Ось і сьогодні представники 5-ти спеціальностей факультету знову відвідали Чигиринщину, а саме ЗОШ І - ІІІ ступенів N 1 ім. Б. Хмельницького.
В рамках заходу відбулася презентація факультетів  університету та спеціальностей, за якими проводиться підготовка студентів. Декан Будівельного факультету Грецький Денис Володимирович разом із доцентами та викладачами кафедр: Промислового та цивільного будівництва, Хімічних технологій та водоочищення, Екології, Геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій, Загальної екології, педагогіки та психології, яка відкриває нову спеціальність - Лісове господарство, презентували  п'ять напрямків підготовки спеціалістів (бакалаврів і магістрів). Представлені експозиції та рекламні матеріали наглядно показали перспективи працевлаштування випускників, умови і можливості проходження виробничих практик здобувачів вищої освіти та умови технічного забезпечення спеціальностей.
В рамках заходу відбулося щире спілкування між учнями, вчителями школи та батьками.