,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ
Середа, 06 березня 2019 16:10

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

05.03.19 року відбулося засідання Студентської ради  другого  гуртожитку під головуванням студента Будівельного факультету Влада Задніпряного. На ньому були присутні також комендант гуртожитку і представник від керівництва БФ. На порядок денний були винесені питання дотримання мешканцями гуртожитку правил відвідуванням  його сторонніми особами, дотримання вимог санітарного стану в кімнатах і місцях загального користування, а також толерантного ставлення співмешканців один до одного.

Студрада заслухала осіб на яких були подані скарги від чергових та  мешканців гуртожитку, вислухала аргументи сторін та обговорила ситуацію, що склалася. Рішенням студради нерадивих студентів було поререджено про можливі наслідки щодо недотримання ними правил внутрішнього розпорядку, аж до виселення з гуртожитку та поставлено на вид. Отже, ситуація в гуртожитку завжди знаходиться під постійним контролем студради.

Такі події ще раз засвідчують, що Студентська рада відіграє важливу роль у суспільному житті  гуртожитку. До сфери її контролю та управління відносяться усі питання які стосуються як забезпечення та дотримання комфортних побутових умов та морально-етичних відносин співмешканців так і створення умов для зацікавлення студентів до активного і здорового способу життя.