Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Спортивно-виховна робота на Будівельному факультеті
Вівторок, 04 грудня 2018 14:37

Спортивно-виховна робота на Будівельному факультеті

На Будівельному факультеті приділяється велика увага питанням фізичного виховання студентів та пропаганді здорового  способу життя.

І це не тільки відвідування спортивних занять, різноманітних спортивних секцій, що діють в ЧДТУ, а і участь у спортивно-масових заходах рідного університету. Це і відзначення міжнародного "Дня спорту", 20.09.18 і святкуванні " Тижня футзалу в ЧДТУ" у вересні цього року, де футбольна команда БФ виборола почесне третє місце серед факультетів університету, і участь у спортивній естафеті до "Дня українського козацтва"  та " Універсіаді з волейболу ", участь у спортивних змаганнях з футзалу за програмою XVI Універсіади Черкаської області для закладів вищої освіти, а також у першості ЧДТУ з шахів та багатьох інших заходах, активними учасниками яких обов'язково є студенти БФ.

Поєднання навчання і фізичного виховання сприяє формуванню не тільки спортивного духу у молоді, загартовує її, підвищує самооцінку, а і сприяє її здоровому вихованню та допомагає у навчанні.