,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Участь студентів Будівельного факультету у заході-реквіємі до 85-річниці Голодомору, що пройшов у ЧДТУ
П'ятниця, 23 листопада 2018 10:37

Участь студентів Будівельного факультету у заході-реквіємі до 85-річниці Голодомору, що пройшов у ЧДТУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 листопада у Черкаському державному технологічному університеті, Центром національно-патрічничної гідностіза сприяннякафедри історії та права, бібліотеки,відбувся захід-реквієм, присвячений 85-м роковинам Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, у якму взяли участь студенти та викладачі Будівельного факультету.

Керівництво університету, професорсько-викладацький склад, співробітники та  студенти університету зібралися, щоб вшанувати пам'ять мільйонів українців, які загинули в роки Голодоморів та політичних репресій.

–  Цього дня кожен замислюється про дотик Голодомору до власної родини. Ми повинні пам'ятати події тих часів, щоб у майбутньому цього ніколи не повторилося, – наголосив ректор ЧДТУОлег Григор.– Ми повинні мислити на світле, перспективне майбутнє, пам'ятаючи, що в історії української держави були трагічні часи.

Цей пам'ятний день було запроваджено згідно з Указом Президента України від 26 листопада 1998 року як «День пам'яті жертв голодоморів» на підтримку ініціативи громадських організацій, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах релігій та Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

На заході також виступили: кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії та права ЧДТУ Ірина Стадник, доктор історичних наук, професор, проректор ЧДТУ Валентин Лазуренко, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та праваОксана Яшан.

Історія України має безліч трагічних сторінок непростої історії. Та які б випробування не довелося пережити українському народові, він залишається незламним, адже має віру в кращу долю й щоразу доводить усьому світу своє право на гідне життя.