Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Нагородження студентів будівельного факультету
Понеділок, 19 листопада 2018 11:43

Нагородження студентів будівельного факультету

15.11.18 р. в ЧДТУ відбувся урочистий захід "Студент року", присвячений Всеукраїнському Дню Студента, в якому взяли участь і студенти Будівельного факультету. З нагоди цієї дати у житті кожного студента, кращі з них, які проявили себе як старанні, винахідливі, креативні особистості, гордість факультету, що вносять свій вклад у розбудову студентського самоврядування ЧДТУ, були нагороджені почесними грамотами та подяками керівництва університету.

Серед них: Колісник Катерина – ЕК-52, Щурова Надія – ГЗ-82, Коваль Владислав – Б-51, Магльований Вячеслав ЕК-63, Педоренко Вікторія – ЕК-52, Задніпряний Владислав - БсК-64.

Почесною грамотою ЧДТУ була також відзначена і старший викладач кафедри геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій  Бойко Валентина Віталіївна, за високу виховну та професійну діяльність та як кращий куратор будівельного факультету.