Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Тиждень безпеки дорожнього руху на Будівельному факультеті
Четвер, 15 листопада 2018 09:03

Тиждень безпеки дорожнього руху на Будівельному факультеті

12.03.18 р. в ЧДТУ стартував "Тиждень безпеки дорожнього руху". Одним із ініціаторів та організаторів цього заходу виступила кафедра Безпеки життєдіяльності Будівельного факультету, завідувач кафедри Ротте С.В. В рамках заходу кураторами груп були проведені виховні години щодо безпеки руху на автодорогах та правил поведінки пішоходів. Студенти БФ створили збірну команду, учасниками якої були слухачі різних спеціальностей факультету:  екологи, будівельники, хіміки, геодезисти і взяли участь у Брейн-рингу, присвяченому питанням дорожнього руху та допомозі потерпілим під час дорожньо-транспортних аварій. Учасників заходу привітали інспектори патрульної служби поліції м. Черкаси та побажали успіхів у навчанні, безпеки на дорогах і перемоги в проведенні конкурсних завдань. Команда БФ,  у складі: Колісник К.С., Луговсьуого Є.С., Шкеліберди С.М., Киви І.В., Залізського А.Р., Бойко О.Г., Шекери А.О., Драголюба Є.С., Сухих В.А. та Білоуса Я.С. виборола почесне третє місце. Всі учасники були нагороджені подяками від організаторів заходу.