Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Новини Клуб цікавих зустрічей
Середа, 14 листопада 2018 08:13

Клуб цікавих зустрічей

Студенти БФ взяли участь у засіданні "Клубу цікавих зустрічей" та прослухали лекцію професійного мандрівника, фахівця з екстремального одиночного виживання, історика-дослідника, міграціолога, етнографа та письменника Сергія Гордієнка. Цікаві історії, поради з екстремального виживання в суворих умовах тропіків, пустель, районів крайньої півночі та півдня  студенти слухали затамувавши подих. А зустрічі з хижими тваринами, отруйними плазунами та представниками іхтіофауни морів і океанів справили враження навіть на бувалих екстремалів. Слухачі залишились задоволені розповіддю, задавали багато запитань на які доцент Київського університету туризму С. Гордієнко стисло, але зрозуміло і дохідливо відповідав. Під кінець зустрічі студенти подякували лектору за змістовну лекцію, адже зустрічі з такими неординарними людьми є прикладом для сучасної молоді на шляху її становлення як особистості.