Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ 19.06.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 14 червня 2023 16:57

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

19 червня 2023 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Черкаського державного технологічного університету

( зал засідань, 1 корпус )

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Інформаційні звіти керівників науково-дослідних робіт, які виконуються в Черкаському державному технологічному університеті в 2023 році за рахунок коштів державного бюджету:

- «Розробка методів, протоколів і засобів захищеного інформаційного обміну з використанням трьохетапного криптографічного протоколу на основі перестановок в умовах зашумленості каналів зв`язку». Науковий керівник: д.т.н., професор Фауре Е.В.;

- «Розробка мобільного ультразвукового комплексу для інтенсифікації процесу подрібнення сировини при виготовленні функціональних м'ясних продуктів для учасників бойових дій». Науковий керівник: д.т.н., доцент Батраченко О.В.

Доповідачі: наукові керівники (Е.В. Фауре, О.В. Батраченко).

2. Звіт за результатами виконання завершених досліджень і розробок, які виконувалися на кафедрах у межах робочого часу викладачів і зареєстровані в УкрІНТЕІ «Розробка інформаційних технологій цифрової трансформації соціо-економічних систем». Науковий керівник: д.т.н., професор Данченко О.Б.

Доповідач: науковий керівник Данченко О.Б.

3. Про стан проведення атестації здобувачів ступеня доктора філософії, результати акредитації освітньо-наукових програм за 2022-2023 навчальний рік, стан підготовки до вступної кампанії до аспірантури та докторантури 2023 року.

Доповідач: завідувач аспірантури Д.М. Паламарчук.

4. Аналіз публікаційної активності співробітників Черкаського державного технологічного університету за даними наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Доповідач: директор бібліотеки Я.В. Крайнова.

5. Про стан і перспективи міжнародного співробітництва та госпдоговірних робіт на факультетах:

- гуманітарних технологій,

- електронних технологій, автотранспорту та машинобудування.

Доповідачі: декани факультетів (Н.В. Махиня, А.М. Чорній).

6. Затвердження плану роботи науково-технічної ради на друге півріччя 2023 року.

Доповідач: секретар науково-технічної ради І.В. Миронець.

7. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради Ірина Миронець