Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ 26.04.2023 (середа) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 20 квітня 2023 17:02

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

26 квітня 2023 року (cереда) о 15.00

відбудеться засідання НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Черкаського державного технологічного університету

(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Підведення підсумків за результатами проведення Днів студентської науки в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Е.В. Фауре.

2. Звіти за результатами виконання завершених досліджень і розробок, які виконувалися на кафедрах у межах робочого часу викладачів і зареєстровані в УкрІНТЕІ:

«Розробка інформаційних технологій цифрової трансформації соціо-економічних систем». Науковий керівник: д.т.н., професор Данченко О.Б.;

«Стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та світі». Науковий керівник: д.і.н., професор Чепурда Г.М.

Доповідачі: наукові керівники досліджень і розробок (Данченко О.Б., Чепурда Г.М.).

3. Про стан і перспективи міжнародного співробітництва та госпдоговірних робіт на факультеті технологій, будівництва та раціонального природокористування.

Доповідачі: декан факультету Грецький Д.В.

4. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради                                                                Ірина Миронець