Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! засідання науково-технічної РАДИ 27.02.2023 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (зал засідань, 1 корпус)
Середа, 22 лютого 2023 17:14

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

27 лютого 2023 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання науково-технічної ради

Черкаського державного технологічного університету

( зал засідань, 1 корпус )

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Звіти керівників науково-дослідних робіт, які виконуються в Черкаському державному технологічному університеті за рахунок коштів державного бюджету.

Доповідачі: наукові керівники науково-дослідних робіт: Базіло К.В., Фауре Е.В., Батраченко О.В.

2. Інформаційний звіт про діяльність науково-дослідного інституту Черкаського державного технологічного університету за 2022 рік.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Е.В. Фауре.

3. Стан та перспективи розвитку періодичних наукових видань Черкаського державного технологічного університету.

Доповідачі: головні редактори періодичних наукових видань: Бойко А.І., Коломицева О.В., Пчелінцева О.Е., Фауре Е.В., Чепурда Г.М.

4. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради                                                   Ірина Миронець