Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ 28.11.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 (online Microsoft Teams)
Середа, 23 листопада 2022 13:50

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

28 листопада 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання науково-технічної ради

Черкаського державного технологічного університету

(online Microsoft Teams)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про розгляд результатів внутрішнього відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2023 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

2. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради                                                          Ірина Миронець