Ви тут: ЧДТУ Науково-технічна рада Новини УВАГА! засідання науково-технічної РАДИ 03.10.2022 (понеділок) розпочнеться о 15.00 ( зал засідань, 1 корпус)
Середа, 28 вересня 2022 15:36

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

03 жовтня 2022 року (понеділок) о 15.00

відбудеться засідання науково-технічної ради

Черкаського державного технологічного університету

( зал засідань, 1 корпус )

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про розгляд претендентів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (Бабенко В.Г., Базіло К.В., Тарасенко Я.В., Фауре Е.В., Якушев О.В, Якушева О.В.).

2. Про результати вступної кампанії до аспірантури та докторантури Черкаського державного технологічного університету в 2022 році.

Доповідач: завідувач аспірантури Н.О. Паламарчук.

3. Про стан і перспективи міжнародного співробітництва та госпдоговірних робіт на факультеті інформаційних технологій і систем.

Доповідач: декан факультету А.В. Чепинога.

4. Різне.

УВАГА!!! У випадку оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання науково-технічної ради розпочнеться через 30 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар науково-технічної ради                                                      Ірина Миронець