Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про роль молоді у великій політиці
П'ятниця, 27 квітня 2018 13:49

У ЧДТУ говорили про роль молоді у великій політиці

26 квітня 2018 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбулася відкрита лекція народного депутата України Дмитра Лінька на тему «Роль молоді у великій політиці».

Дмитро Володимирович розповів всім присутнім про можливості для молодих людей на політичній ниві із власного прикладу, відзначив високу роль молоді встворенні кращого майбутнього України, наголосив на важливості волонтерства та активній участів  заходах для громадськості, адже саме там можна зустріти однодумців,небайдужих, цілеспрямованих людей.

Молодь – це основа громадянського суспільства, яке в свою чергу є основою демократичної країни,  – наголосив Дмитро Лінько.

Студенти ЧДТУ взяли активну участь в обговоренні теми лекції, отримали змістовні відповіді на запитання.