Ви тут: ЧДТУ Новини Збірна ЧДТУ вп'яте виборола «Відкритий кубок ЧДТУ» серед навчальних закладів Черкас з футзалу
Четвер, 05 квітня 2018 09:24

Протягом 26.03-02.04 2018 року у спорткомлексі Черкаського державного технологічного університету проходили  традиційні змагання з футзалу. У  відкритому кубку ЧДТУ серед навчальних закладів м. Черкаси  взяли участь: дві команди з нашого університету ЧДТУ-1, ЧДТУ-2, збірні команди Черкаського політехнічного технікуму, Черкаського інституту ДВНЗ «Університету банківської справи»  та Черкаського бізнес-коледжу.

Цей турнір проводиться вже п’ятий рік з метою популяризації та розвитку футзалу в м. Черкаси, організації дозвілля серед учнів та студентської молоді.

Відкриття та підведення підсумків  змагань провів завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній.

В межах профорієнтаційної роботи Василь Загородній  розповів про Черкаський державний технологічний університет та заохотив учнів технікумів, коледжів та ліцеїв до вступу у ЧДТУ.