Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ виборола друге місце у регіональних змаганнях Чемпіонату України Студентської баскетбольної ліги України сезону 2017-2018
П'ятниця, 30 березня 2018 12:24

Команда ЧДТУ виборола друге місце у регіональних змаганнях Чемпіонату України  Студентської баскетбольної ліги України сезону 2017-2018

Упродовж місяця, з 27 лютого до 29 березня,  у Черкасах та Умані проходили студентські змагання за програмою  Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк Черкаської області, в яких брали участь чотири збірні команди вишів Черкаської області. Змагання відбувалися за коловою системою у двох колах з роз’їздами, тобто команди черкаських університетів приїздили до Умані, а уманських вишів – до Черкас.

За результатами ігор першого кола збірна у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

1 місце - ЧНУ (6 очок);

2 місце - ЧДТУ (4 очки);

3 місце - УНУС (4 очки);

4 місце - УДПУ (4 очки).

За результатами ігор другого кола збірна у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

1 місце - ЧДТУ (6 очок);

2 місце - ЧНУ    (5 очок);

3 місце - УНУС (4 очки);

4 місце - УДПУ (3 очки).

У першому турі змагань наші студенти  поступилися збірним ЧНУ та УДПУ, проте від самого початку другого етапу юнаки команди ЧДТУ у повному складі змогли зібратися та мобілізувати зусилля та вибороти перемогу.

Такий результат дозволив студентській команді ЧДТУ посісти друге місце у цих змаганнях.

Принциповою і непоступною була боротьба на майданчику між командами, адже у наступний тур виходить лише одна команда, і це право вибороли студенти Черкаського національного університету.

Склад команди: Руслов Микита гр. М-42 (ФЕУ); Нагорний Дмитро гр. МЕ-163 (ФЕУ); Курч Дмитро, гр. МЕ-173 (ФЕУ); Шевченко Сергій, гр. ГРС-72 (ФХТСО);  Стецюк Євгеній, гр.Т-63 (ФХТСО); Носков Сергій, гр. ПВ-46 (ФКТМД); Ситник Ярослав , гр. ПВ-46 (ФКТМД); Кузьменко Владислав, гр. ХТ-53 (БФ); Упоров Денис, гр. Б-61 (БФ); Фарисей Станіслав, гр. СКЕСЕ-79 (ФЕТР); Чмир Руслан, гр. БІУ-158 (ФІТІС).

Склад команди:

Фарисей Станіслав Вікторович

СКЕСЕ-79

ФЕТ

Готували та представляли збірну команду  Черкаського державного технологічного університету на змаганнях  старший викладач кафедри робототехніки та спеціалізованих комп'ютерних систем Костянтин Рудаков та доцент кафедри фізичного виховання та здоров'я людини Лариса Ярославська.

Вітаємо наших призерів та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!