,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся тренінг з бізнес-симуляції
Вівторок, 20 лютого 2018 12:42

У ЧДТУ відбувся тренінг з бізнес-симуляції

У ЧДТУ відбувся тренінг з бізнес-симуляції

19 лютого в Черкаському державному технологічному університеті факультет економіки та управління, за ініціативи кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, провів 2 тренінги в межах V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018».

Студенти мали нагоду взяти участь у навчанні на тему: «Прикладне та ефективне навчання економіці й бізнесу на практиці». Науково-педагогічний персонал поглибив знання щодо «Використання бізнес-симуляторів в освітньому процесі й організації економічної практики».

Привітала всіх присутніх доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування – Фінагіна Олеся Валентинівна та розповіла про перспективи  розвитку бізнесу в Україні та Черкаському регіоні, активних формах співробітництва з інфраструктурою  підтримки підприємницької діяльності для молоді.

Спікером та тренером виступив кандидат економічних наук, доцент кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Генеральний директор ТОВ «Компанія Інтелектуальних Технологій», Директор-координатор V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018» – Паздрій Віталій Ярославович.

Галерея зображень