Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ побували на відкритті фотовиставки «Самотні душі»
Вівторок, 19 грудня 2017 15:09

Представники ЧДТУ побували на відкритті фотовиставки «Самотні душі»

Учора, 18 грудня, представники Черкаського державного технологічного університету відвідали фотовиставку «Самотні душі»яку презентували у Черкаському обласному художньому музеї.

Соціальний проект, покликаний показати емоції й переживання одиноких людей, які змушені доживати вік у закладахдля пристарілих Черкаської області: у Чигирині, Пальмірі Золотоніського району та Степанцях Канівського району.

Ідею фотовиставки втілили спільно Черкаська обласна адміністрація, Департамент соціального населення ОДА, обласна газета «Нова Доба» та черкаський фотограф Олександр Рибалка.

Звичайно, що всі ми одинокі по своїй суті.Важливо, щоб були люди, які можуть підтримати. Дай Бог, щоб в усіх були близькі, рідні. Не забувайте батьків.  Провідуйте,− наголосив Олександр Рибалка.

Соціальний проект нагадує, що старість чекає нас усіх, і що ніхто з нас не застрахований від самотності.

Сум, яким пронизані погляди людей на фото, не може не торкати. Тремтить все в середині, адже фото дуже вражаючі,− поділилася враженнями голова Студентської ради ЧДТУ Софія Ярмош.

Відвідати фотовиставку всі охочі зможуть безкоштовно впродовж місяця.