Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ «КУМА» потрапила у фінал Черкаської обласної Ліги КВН
Вівторок, 24 жовтня 2017 14:21

Команда ЧДТУ «КУМА» потрапила у фінал Черкаської обласної Ліги КВН

19 жовтня у Палаці культури «Дружба народів» відбувся півфінал Черкаської обласної Ліги КВН, у якому брали участь і команди Черкаського державного технологічного університету.

Цього разу КВНівці змагалися у кмітливості та винахідливості в межах теми «Музичний марафон», не відступаючи від лейтмотиву. Тож, за результатами трьох конкурсів, а саме: візитівки «Мій улюблений жанр», де команди розкривали різні музичні стилі, відповідно до результатів жеребкування, розминки з глядачами та журі і музичного СТЕМУ «Зірковий час», команда «КУМА» ЧДТУ пройшла до фіналу Черкаської обласної ліги КВН.

Вже зовсім скоро команди веселих та кмітливих стартуватимуть у фіналі з відповідними бонусами згідно з місцями, які вони посіли у півфіналі.

Бажаємо успіху команді «КУМА» у фінальних змаганнях!