Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ долучаться до святкування 25-річчя ООН в Україні
Понеділок, 23 жовтня 2017 11:43

Студенти ЧДТУ долучаться до святкування 25-річчя ООН в Україні

24 жовтня 2017 року Черкаський державний технологічний університет долучається до національного святкування 25-ї річниці Організації об’єднаних націй в Україні.

Ресурсний центр зі сталого розвитку ЧДТУ та кафедра фінансів підготували низку інформативних, презентаційних, інтерактивних заходів, що дозволяють поглибити знання щодо діяльності ООН в Україні та долучитись до глобальних ініціатив ООН.

У програмі заходів: презентація діяльності ООН в Україні, ознайомлення з Цілями сталого розвитку, цікава гра-квесторія, перегляд відеороликів тощо. Заходи відбудуться за підтримки офіційного представництва ООН в Україні, тому найактивніших учасників чекають тематичні призи та подарунки.

Нашою метою є залучення молоді до формування та набуття універсальних цінностей, які визначатимуть майбутнє, до створення та розбудови світу, в якому кожна людина може мирно жити, розвиватися, взаємодіяти заради сталого розвитку.

Запрошуємо долучитись всіх бажаючих та підтримати загальнонаціональну ініціативу!

Початок святкування - відкриття заходу відбудеться о 10.00 в аудиторії 704 першого корпусу.