,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся ювілейний «Дебют першокурсника»
Четвер, 21 вересня 2017 10:18

У ЧДТУ відбувся ювілейний «Дебют першокурсника»

У ЧДТУ відбувся ювілейний «Дебют першокурсника»

20 вересня Черкаський державний технологічний  університет зібрав викладачів, студентів та гостей на щорічний загальноуніверситетський Фестиваль  студентської творчості  «Дебют першокурсника - 2017».

П’ятий рік поспіль у стінах технологічного вишу проходить цей чудовий мистецький захід за сприяння Центру студентського розвитку та культурних програм, Студентського клубу, Студентської ради та профспілкового комітету ЧДТУ. Цей фестиваль став традиційним святом творчості, на якому десятки і сотні  талановитих студентів нашої Альма-матер, зробивши перші кроки на сцені ЧДТУ,  згодом впевнено заявляють про себе на  університетських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалях та конкурсах.

Крім цього, фестиваль «Дебют першокурсника» - це нові друзі, творча атмосфера репетицій та унікальна можливість самовиразитися та заявити про себе та свій особливий талант.

Переглянути фотоальбом у Flickr

 

 

На початку мистецького дійства з вітальним словом до всіх присутніх звернувся проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко.

-         У Черкаському державному технологічному університети за роки існування закладу склалося чимало традицій, однією з яких і є Фестиваль студентської творчості «Дебют першокурсника»,-зазначив Валентин Лазуренко.  – Саме на цьому дебюті і запалюються нові зірки нашого університету та саме звідси бере свій початок своєрідний золотий творчий фонд університету.

Найщирішими вітаннями  від ректорату Черкаського державного технологічного університету та пісенним дарунком  студентки 2 курсу лінгвістичного факультету Віти Панової і розпочалася святкова програма.

До вітань приєдналися й активісти нашого університету  Марк Дьордяй та Едуард Кучеренкопотішивши глядачів танцювальним сюрпризом.

Цьогорічні першокурсники дивували присутніх своїми талантами у найрізноманітніших мистецьких жанрах. Представники всіх факультетів ЧДТУ демонстрували пісенні, хореографічні, музичні композиції, розважили аудиторію дотепною гуморескою, стильним біт-боксом, жартівливою мініатюрою та спортивним показовим виступом зі змішаних єдиноборств.

Наприкінці фестивалю абсолютно всі дебютанти отримали Подяку Черкаського державного технологічного університету за участь у Фестивалі «Дебют першокурсника – 2017» з рук проректора з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентина Лазуренка.

Свої перші нагороди отримали:

Хиря Карина Сергіївна (ФХТСО)

Фролов Ігор Васильович (БФ)

Кулибаба Марина Олександрівна (БФ)

Надточій Каріна Григорівна (ФХТСО)

Томюк Стелла Іванівна (ФХТСО)

Гайдайчук Анастасія Олександрівна (ФХТСО)

 Гуртовенко Віола Олександрівна (ФХТСО)

Прудіус Михайлина В’ячеславівна (ФХТСО)

Душка Олександра Віталіївна (ФХТСО)

Голензовська Єлизавета Дмитрівна (ФХТСО)

Гаврильченко Олена Сергіївна (ФЕУ)

Зубрицька Олена Вікторівна (ФЕТР)

Омельченко Богдан Володимирович  (ФІТІС)

Вельган Леся Олександрівна (ФХТСО)

Лапінський Михайло Юрійович (ФХТСО)

Шевченко Сергій Сергійович (ФХТСО)

 Баранов Павло Дмитрович (ФХТСО)

Колеснікова Владислава Сергіївна (ЛФ)

Борисенко Владислав Ігорович (ФЕУ)

Кобилко Олена Володимирівна (ФЕУ)

Лежньов Мирослав В’ячеславович (ФЕУ)

Михайленко Анастасія Анатоліївна (ФЕУ)

Панасенко Євгеній Васильович (ФЕУ)

Сьобко Анастасія Олегівна (ФКТМД)

Ващенко Анастасія Олександрівна (ФІТІС)

Сушко Олександр Сергійович (ФКТМД)

Шепель Владислав Олександрович (ФКТМД)

Компанієнко Оксана Тарасівна (ФЕУ)

Єжель Владислава Олександрівна (ФЕУ)

 

Ректорат ЧДТУ висловлює особливу подяку за організацію та проведення фестивалю деканам факультетів, заступникам деканів з виховної роботи, головам студентських рад факультетів, працівникам Центру студентського розвитку та культурних програм, а саме Кужим Тетяні Леонтієвні, Кононенко Олені Вікторівні, Василенко Анастасії В’ячеславівні, Сотулі Людмилі Андріївні, Лященко Володимиру Івановичу, Гудимі Наталії Петрівні, Литвинову Кирилу Сергійовичу, Чубарю Станіславу Федоровичу, Карі Василю Васильовичу.