,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального року
Середа, 30 серпня 2017 14:48

У ЧДТУ відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального року

У ЧДТУ відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального року

Сьогодні в актовій залі Черкаського державного технологічного університету після літньої перерви зібрався професорсько-викладацький склад, співробітники та студентство вишу.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто в минулому 2016-2017 навчальному році пішов у небуття.

Привітати колектив університету з початком роботи завітали актори  Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка: заслужений артист України Сергій Бобров, Анна Куриленко, Олена Шолька та Олександр Кузьменко.

Традиційно о цій порі були підведені підсумки роботи минулого навчального року, а також визначено пріоритети розвитку на найближчий період.

-         За кілька днів стартує новий 2017-2018 навчальний рік, і яким він буде залежить виключно від усіх нас, - наголосив у вітальному слові виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ Олег Григор. – Кожного дня ми пишемо історію нашого університету, який без упину розвивається і набуває стабільності. Тож, гасло на гербі нашого університету «Постійність розвитку» актуальне, як ніколи.

Колектив черкаського вишу щиро сподівається, що новий навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Черкаського державного технологічного університету.