Ви тут: ЧДТУ Новини Студрада ЧДТУ заохочує молодь до активності
Вівторок, 29 серпня 2017 08:16

Студрада ЧДТУ заохочує молодь до активності

У той час, коли  інші студенти насолоджуються останніми днями літа перед початком нового навчального року, Студентська рада Черкаського державного технологічного університету завзято налаштовується на сумлінну роботу.

Насамперед, активісти ЧДТУ створили сторінку у соціальній мережі фейсбук, де обіцяють публікувати актуальні новини, проводити обговорення нагальних питань, розглядати пропозиції щодо розвитку вишу та брати до уваги претензії студентів до деканатів та адміністрації.

Студрада ЧДТУ активно опікується питаннями поселення до гуртожитку, призначення стипендій та підготовкою навчального закладу до нового навчального року.

Тож, Студентська рада ЧДТУ закликає молодь не залишатися осторонь та брати активну участь у житті Черкаського державного технологічного університету задля створення комфорту та покращення рівня рідного вишу спільними зусиллями.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням https://goo.gl/forms/ALGBb4xAW5k7y0VV2.