,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ став співорганізатором Всеукраїнського молодіжного форуму «Youth&Law»
Понеділок, 28 серпня 2017 07:32

ЧДТУ став співорганізатором Всеукраїнського молодіжного форуму «Youth&Law»

ЧДТУ став співорганізатором Всеукраїнського молодіжного форуму «Youth&Law»

Днями пройшов Всеукраїнський молодіжний форум «Youth&Law», одним із організаторів якого був Черкаський державний технологічний університет.

Організатором форуму є ГО «Молодіжна антикорупційна агенція». Т.в.о. голови організації, Вікторія Сісецька, що була головним організатором заходу, сформувала програму таким чином, щоб учасники могли отримати якомога більше інструментів для боротьби з корупцією у стінах своїх ВНЗ: міжнародний досвід в сфері боротьби з корупцію, отримання доступу до публічної інформації, використання відкритих реєстрів та інформаційних баз та інше.

Наші студенти були не лише учасниками та волонтерами, а ще й спікерами. Так голова СР ЧДТУ 2014-2015 рр. Сергій Шмиголь, що зараз є координатором молодіжної мережі «Творці Майбутнього» в Черкаській області та аспірантом ЧДТУ вів блок «Електроне декларування», де основну увагу було приділено аналізу декларацій ректорів ВНЗ та їх заступників, а також голова СР ЧДТУ 2015-2016 рр. Іскімжі Іван, який вів діалог з учасниками на тему «ОСС та корупція у ВНЗ і як вони пов’язані».

Організатори форуму також дякують студентам-волонтерам з ЧДТУ: Володимир Півненко, Софія Ярмош, Оля Білоконь, Анна Марченко та Юля Буряченко, що протягом трьох днів допомагали учасникам та організаторам.

Довідково: захід проходив з 21 по 23 серпня 2017, на базі Громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій". МАА - https://www.facebook.com/molod.antikor/?fref=ts