Ви тут: ЧДТУ Новини До ЧДТУ уже подали заяви понад 5000 абітурієнтів
Вівторок, 25 липня 2017 07:48

До ЧДТУ уже подали заяви понад 5000 абітурієнтів

- В університеті триває вступна кампанія. Подано понад 2500 заяв на здобуття освітнього ступеня бакалавр - від абітурієнтів, які вступають на основі атестату про повну загальну середню освіту - та на ступінь магістра (денна та заочна форми) подано 1900 заяв, - зазначив  відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету Віктор Демиденко. – У нас вже закінчилися вступні іспити та творчі конкурси для абітурієнтів, що вступають на здобуття ступеня бакалавра. Та  із сьогоднішнього дня розпочалися вступні випробування на здобуття освітнього ступеня бакалавр на основі диплому молодшого спеціаліста – тут подано близько 900 заяв вступників. Наших абітурієнтів цікавлять спеціальності галузі знань управління та адміністрування, сфери туризму та готельно-ресторанної справи і спеціальностей інженерних спрямувань: сучасних комп’ютерних та машинобудівних технологій.