,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ стала стотисячною українкою, яка скористалася безвізом
Понеділок, 17 липня 2017 13:34

Студентка ЧДТУ стала стотисячною українкою, яка скористалася безвізом

Студентка ЧДТУ стала стотисячною українкою, яка скористалася безвізом

У п’ятницю, 14 липня, Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що 20-ти річна Софія стала 100 тисячною українкою, що скористалася перевагами безвізу і неймовірно пишається своїм українським паспортом.

У своєму дописі Петро Порошенко зазначив: «Щасливий, що все більше українців користуються перевагами подорожей і на власні очі бачать, що таке Європейський Союз, куди рухається Україна, і за яке майбутнє сьогодні бореться молода Українська держава».

Надзвичайно приємно, що цією дівчиною виявилася четвертокурсниця Факультету економіки та управління Софія Ярмош, яка здобуває спеціальність «міжнародна економіка» у  Черкаському державному технологічному університеті.

До того ж, Софія перетинала кордон задля участі в міжнародному проекті Cooperation and Development Network Eastern Europe (CDN), як представник української спільноти.

- Іноді у моєму житті трапляються круті та неочікувані речі, такі як ось ця, - коментує подію на своїй фейсбук-сторінці Софія Ярмош.