,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам
Вівторок, 11 липня 2017 13:59

У ЧДТУ відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам

У ЧДТУ відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам

Сьогодні ошатна Площа Знань Черкаського державного технологічного університету гостинно зустріла викладачів, студентів, батьків та почесних гостей урочистої церемонії  вручення цьогорічним випускникам дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст та магістр.

 

По-літньому теплим та сонячним видався день випуску студентів ЧДТУ із стін рідної Alma Mater та вступу в самостійне трудове життя.

-         Сьогодні вирішальна мить, коли ми отримуємо результати переданих знань та докладених нашим колективом зусиль задля виховання не лише висококваліфікованих фахівців, а й справжніх громадян України, - наголосив у вітальному слові в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор. - Першочергове завдання нашого університету – навчити навчатися, адже без самоосвіти впродовж всього життя не можливо залишатися конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

 

Переглянути фотогалерею у FLICKR

В особливий для університету день привітати випускників, їхніх рідних та викладачів,  висловити  щирі побажання і підтримати фаховою порадою завітали почесні гості: заступник  голови Черкаської обласної ради  Вадим Юрійович  Гайович, секретар Черкаської міської ради Олександр Романович Радуцький, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський, голова  Федерації профспілок Черкаської області, член Наглядової Ради ЧДТУ Петро Васильович Шевченко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Володимирович  Волошин,  генеральний директор філії Національної телекомпанії  України «Черкаська регіональна дирекція» Михайло Михайлович Калініченко та голова Громадської ради Черкаської обласної державної адміністрації, член наглядової Ради ЧДТУ Євгеній Миколайович Глєбов.

 

-         Сьогодні ви не просто професіонали, а й духовно виховані особистості, які можуть зробити вагомий внесок у розвиток нашої держави, - зазначив у своєму виступі заступник  голови Черкаської обласної ради  Вадим Гайович. Якщо у самостійному житті ви займатиметеся тією справою, яка вам до душі,  то успіх обов’язково вас знайде.

 

Черкаський державний технологічний університет десятиліттями впевнено підтверджує імідж стабільного університету, який випускає висококваліфікованих фахівців з інженерних, технологічних, кібернетичних, будівельних, екологічних, фінансово-економічних, лінгвістичних, туристичних та ІТ спеціальностей.

У ЧДТУ вже стало доброю традицією відзначати випускників за здобутки у навчанні, спорті, науковій роботі, а також за активну участь у громадському житті навчального закладу, відтак 83 випускники відзначені Подякою ЧДТУ.

До урочистої процедури вручення Подяк та дипломів випускникам ЧДТУ 2017 року разом із деканами факультетів долучилися і почесні гості нинішнього свята.

Цьогоріч у ЧДТУ випустилося 1557 студентів, з них 1144 бакалаври, 384 спеціалісти та 29 магістрів. Сьогодні 158 випускників отримали дипломи з відзнакою, зокрема 5 таких дипломів припали на 69 іноземних студентів-випускників вишу.

 

Після офіційного вручення дипломів зі щирими словами до випускників, викладачів та віх присутніх на урочистому дійстві звернулися виконуючий обов’язки  голови  Студентської ради Черкаського  державного технологічного університету Євген Стрельніков, голова Студентської ради ЧДТУ 2016 року, випускник Іван Іскімжі, випускниця Діана Карюк та батько випускника факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ Володимир Іванович Якушев.

По завершенню урочистостей випускники Черкаського державного технологічного університету 2017 року разом з їхніми наставниками-викладачами традиційно пройшли крізь  Рушниковий оберіг, аби їхнє подальше життя було чисте, як рушник, а життєві дороги були різнобарвними та яскравими, як вишиті квіти на рушникові – символі України.