Ви тут: ЧДТУ Новини Колектив ЧДТУ дякує міській владі Черкас за підтримку позиції вишу
Четвер, 29 червня 2017 16:52

Колектив ЧДТУ дякує міській владі Черкас за підтримку позиції вишу

Колектив ЧДТУ дякує міській владі Черкас за підтримку позиції  вишу

Колектив Черкаського державного технологічного університету щиро дякує міському голові м. Черкаси Анатолію Васильовичу Бондаренку за проявлену активну підтримку позиції колективу нашого навчального закладу щодо скасування наказу Міністерства освіти і науки України про поновлення Т.М. Качали на посаді ректора ЧДТУ.

Особливу подяку висловлюємо секретарю Черкаської міської ради Олександру Романовичу Радуцькому за підтримку звернення депутатів міської ради до МОНУ щодо скасування наказу про поновлення на посаді ректора ЧДТУ Т.М. Качали та відновлення законності. Також, дякуємо всім депутатам міської ради, які підтримали вищезгадане звернення, ініційоване депутатом Максимом Шилом.