Ви тут: ЧДТУ Новини Випускники кафедри дизайну успішно захищають дипломні проекти
Понеділок, 12 червня 2017 09:18

Випускники кафедри дизайну успішно захищають дипломні проекти

На кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ відбуваються захисти дипломних проектів магістрів, спеціалістів та бакалаврів денної і заочної форми навчання зі спеціальності «Дизайн».

-         90 % цьогорічних випускників Черкаського державного технологічного університету успішно захистили дипломні роботи, зокрема проекти чотирьох студентів були відзначені екзаменаційною комісією,- з гордістю наголосила завідувач кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко. – Хочеться окремо відмітити значне зростання рівня підготовки фахівців зі спеціальності «Дизайн».

Голова екзаменаційної комісії – кандидат архітектури, доцент Харківської державної академії дизайну і мистецтв Бондаренко Ірина Володимирівна відмітила високий рівень представлених робіт. Студенти впевнено захищали свої проекти, розглядаючи проблемні питання соціуму й промисловості: серії соціальних плакатів, рекламні комплекси, графічні листи календарів, нові пропозиції інтер’єрів галерей, салонів краси, проекти малих архітектурних форм, парків та зупинок міського транспорту, колекції одягу та аксесуарів, проекти ландшафтного оформлення територій тощо. Шість студентів підтвердили свій червоний диплом.

Захисти дипломних проектів фахівців із дизайну відбуваються, як завжди, цікаво й професійно!