ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ – срібні призери XV Універсіади Черкаської області серед ВНЗ з баскетболу
Вівторок, 18 квітня 2017 09:52

ЧДТУ – срібні призери XV Універсіади Черкаської області серед ВНЗ з баскетболу

Днями у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися змагання за програмою XV Універсіади Черкаської області серед ВНЗ з баскетболу (чоловіки).

У змаганнях взяли участь 5 команд — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський державний технологічний університет, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманський національний університет садівництва та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Чоловіча команда Черкаського державного технологічного університету виборола ІІ місце.

Система проведення змагань передбачала груповий та фінальний етапи.

У першійгрі команда ЧДТУ впевнено перемогла студентів факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з рахунком 37:29 (11:2; 8:6; 6:5; 12:6).

А у фіналі  команда ЧДТУ поступилась  студентам  факультету фізичної культури ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Кращим гравцем нашої команди  став студент Микита Руслов.

Представляли команду на змаганнях  старший викладач кафедри СКС Констянтин Рудаков та доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська.

-       За результами п’яти видів змагань, наш університет у своїй підгрупі займає І місце у XV Універсіаді Черкаської області серед ВНЗ - зазначила голова спортклубу ЧДТУ Лариса Ярославська. - Хороший початок Універсіади  та високі місця нещодавно показали команди з баскетболу. Нагадаємо, що жіноча команда вишу виборола перемогу у цьому виді змагань, а  у змаганнях із баскетболу 3х3  також посіла –  І місце, а юнаки – ІІІ місце. У змаганнях із дзюдо ЧДТУ посів  V місце. Але Універсіада продовжується, тому необхідно зібратися з силами, адже  попереду турнір із волейболу серед дівчат.

Вітаємо команду Черкаського державного технологічного університету  та бажаємо гарного виступу у фіналі змагань Дивізіону «Київська Русь» Студентської баскетбольної ліги України, до якої сьогодні готується чоловіча команда.