,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ обрали нових Містера та Міс ЧДТУ – 2017
П'ятниця, 24 березня 2017 14:33

У ЧДТУ обрали нових Містера та Міс ЧДТУ – 2017

У ЧДТУ обрали нових Містера та Міс ЧДТУ – 2017

24 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося масштабне дійство – шоу-конкурс «Містер та Міс ЧДТУ – 2017».

Традиція проводити у стінах університету різноманітні конкурси краси і  талантів існує уже багато років. Але вдруге поспіль захід проводився у настільки масштабному форматі.

Ректор ЧДТУ Олег Григор переконаний, що такі заходи надзвичайно потрібні, оскільки дозволяють студентам розкривати свої здібності, таланти, почуття гумору, ерудицію, гострий розум.

-         Наші студенти не лише добре навчаються, але і чудово організовують власне дозвілля. Вони це роблять самостійно, суто із власної ініціативи. Ми ніколи не втручаємося в організаторський процес, а лише підтримуємо та допомагаємо за бажання самих студентів, - констатує Олег Григор.

 

На конкурсі «Містер та Міс ЧДТУ – 2017» учасники дивували глядачів і запальними танцями та піснями, і оригінальними костюмами, і навіть театральними постановками.

-         Ми готувалися до цього конкурсу дуже ретельно. Нам було важливо зробити його не таким як всі, оригінальним та цікавим. Розпочали підготовку ще наприкінці минулого року. Спершу конкурсанти подавали електронні заявки -  таким чином ми провели кастинг,- розповідає один із організаторів дійства Євген Стрєльніков, - Я вважаю, що конкурс вийшов дуже оригінальним і неповторним.

Цьогорічними переможцями, «Міс ЧДТУ – 2017» стала  першокурсниця факультету харчових технологій та сфери обслуговування Олеся Канюк. А звання "Містера ЧДТУ - 2017" розділили  другокурсник факультету економіки та управління Валентин Прокопенко та другокурсник факультету інформаційних технологій і систем Олександр Зубенко. Вітаємо переможців!

Фоторепортаж Станіслава Чубаря