,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбудеться III Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»
Вівторок, 21 березня 2017 11:41

У ЧДТУ відбудеться III Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

У ЧДТУ відбудеться III Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

За ініціативи кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ, 23 – 24 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНІ ТА ГУМАНІТАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ФІЛОСОФСЬКО-ОСВІТНІЙ АСПЕКТ».

Під час конференції  (спільно із Соціологічною Асоціацією України) буде презентовано Центр соціальних технологій ЧДТУ.

На конференції пропонується робота п’яти секцій: сучасні гуманітарні технології в освіті; трансформації соціокультурної реальності: виклики, ризики, перспективи розвитку; людина інноваційної доби: нові концепти та сучасні рішення; суспільні науки та проблеми сучасної цивілізації: пошуки, досягнення, проекти, гіпотези;  сучасні політичні технології. У рамках конференції відбудуться виступи філософів Головахи Є.І., Афоніна Е.А., Терепищего С.А. з питань трансформації суспільства.