Ви тут: ЧДТУ Новини Відбулася Конференція студентів ЧДТУ
П'ятниця, 24 лютого 2017 13:44

Відбулася Конференція студентів ЧДТУ

23 лютого студенти Черкаського державного технологічного університету зібралися на Конференцію, аби обговорити нагальні питання сьогодення та знайти оптимальні шляхи їх вирішення.

- Я вдячний вам за вашу активну позицію, якої ви незмінно дотримуєтеся, – звернувся до присутніх ректор ЧДТУ Олег Григор. – Я пишаюся вами і поважаю вас за те, що ви маєте свою принципову точку зору та виражаєте її шляхом дискусій і відкритого голосування, досягаючи поставленої мети.

Під час конференції студентська громада, після ознайомлення з інформацією про розподіл коштів та обговорення конструктивних пропозицій, затвердила кошторис органів студентського самоврядування Черкаського державного університету на 2017 рік. Крім цього, учасники Конференції проголосували за внесення змін до «Положення про студентське самоврядування ЧДТУ» та, відповідно, затвердили запропоновані зміни і ухвалили зміни в складі Студентської виборчої комісії ЧДТУ.

Галерея зображень