,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ продовжує семінари-практикуми по Програмі Британської Ради «Активні громадяни»
Вівторок, 07 лютого 2017 14:03

ЧДТУ продовжує семінари-практикуми по Програмі Британської Ради «Активні громадяни»

ЧДТУ продовжує семінари-практикуми по Програмі Британської Ради «Активні громадяни»

1-3 лютого 2017 року команда «Активних громадян» Черкаського державного технологічного університету провела навчально-практичний семінар за Програмою Британської Ради у м. Сміла. На три дні учні 11-х класів, їх батьки та вчителі поринули у навчальну річку «Активних громадян». Їх подорож розпочалась від самого витоку, від глибинних джерел самопізнання у рамках модуля «Я – особистість». Далі річка ставала більш повноводною - у берегах побудови ефективних комунікацій «Я і ти – діалог». Маленькі річки, з’єднуючись між собою, наповнювались новим змістом, набували глибини та масштабності в рамках модуля «Разом ми – ефективна громада». Пірнувши до самого дна, лише тоді розумієш, що найцікавіше – на її поверхні!

Ці три дні були наповнені цікавими ідеями, високою активністю та позитивними емоціями, які створила команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Сміли. Ініціативний лідер - директор школи Інна Борисівна Гайдай, мудрі вчителі, талановиті діти, небайдужі батьки створили неймовірну атмосферу цього тренінгу! Креативний потенціал, глибоке розуміння проблем місцевої громади та високий рівень суспільної свідомості учасників семінару знайшов відображення в розроблених проектах. Лишилось річці лиш впасти у море - море реалізованих проектів та ідей!

Довідково: організатором проведення навчально-практичних семінарів за програмою Британської Ради «Активні громадяни» у м. Смілі є кафедра фінансів Черкаського державного технологічного університету.

“Активні Громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, основною метою якого є забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Детальніше за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens