Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ стала лауреатом ІІ Всеукраїнського конкурсу студентів та молодих вчених
Середа, 14 грудня 2016 14:21

Днями у Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ) відбулася підсумкова конференція  ІІ Всеукраїнського конкурсу студентів та молодих вчених «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2016».

У конкурсі взяла участь студентка спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Вікторія Сальницька, яка представила науково-дослідницьку роботу на тему «Фітоіндикаційна оцінка стану урбоекосистеми міста Черкаси».

Виконати це дослідження студентці допомогла науковий керівник її роботи - завідувач кафедри загальної екології, доцент Інгріда Чемерис.

За результатами конкурсу, студентка  виборола  друге місце у номінації та отримала Диплом ІІ ступеня лауреата ІІ Всеукраїнського конкурсу студентів та молодих вчених «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2016».