,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Керівництво ЧДТУ вшанувало пам'ять переможців-визволителів Черкас та героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Середа, 14 грудня 2016 13:29

Керівництво ЧДТУ вшанувало пам'ять переможців-визволителів Черкас та героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Керівництво ЧДТУ вшанувало пам'ять переможців-визволителів Черкас та героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня керівництво Черкаського державного технологічного університету взяло участь у традиційному мітингу на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що пройшов у Соборному сквері. Ректор ЧДТУ Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, проректор  Микола Куницький і голова профспілкового комітету Наталія Гончарова долучилися до спільного молебню за тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Після виступів представників громадської організації “Союз Чорнобиль”та різних релігійних конфесій Черкас учасники заходу поклали квіти  до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Цей особливий день увібрав у себе не лише трагедію чорнобильської катастрофи, але й урочисту радість довгоочікуваного визволення, адже  сьогодні Черкаси відзначають дві пам’ятні дати - День ліквідатора аварії на ЧАЕС та День визволення міста від нацистських загарбників. Тож керівництво ЧДТУ приєдналося до очільників області та міста у покладанні квітів до Пагорбу Слави – на знак вшанування героїв, що полягли, визволяючи наше місто Черкаси від ворогів.