Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартує набір бажаючих опанувати «Мистецтво програмування»
Понеділок, 12 грудня 2016 10:04

У ЧДТУ стартує набір бажаючих опанувати «Мистецтво програмування»

Студенти 1-2 курсів  ФІТІС можуть стати слухачами спеціалізованої вечірньої групи поглибленого вивчення програмування.

Пройти тестування на участь у курсах можуть студенти 1-2 курсу ФІТІС. Головне - бажання та мотивація до власного розвитку та вміння мислити. Всьому іншому – навчимо!

Робота групи розрахована на 2-3 роки. Мета групи – залежно від індивідуального рівня підготовки - вивести студентів на реально високий професійний рівень до захисту диплому, відповідно до оперативних потреб сучасного ринку праці.

Пропозиція буде цікава і тим студентам, які щось пропустили протягом основного навчання та бажають надолужити,  і тим студентам, які бажають підвищити складність та деталізацію загальних дисциплін професійного напрямку та придбати практичний досвід розробки програмних засобів.

Графік роботи групи – гнучкий, технології навчання  – різноманітні, викладачі – і фахові досвідчені лектори, і практики з виробництва. Основний куратор проекту від ІТ сектора - фірма «МОЗІ».

Бажаючі можуть записатись у старшого викладача кафедри ПЗАС Заспи Григорія Олександровича, а.509-1.

Початок роботи із 2017 року, можливе забезпечення місцем зимової практики.