Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ вшанували Героїв Небесної сотні
Понеділок, 21 листопада 2016 15:58

У ЧДТУ вшанували Героїв Небесної сотні

- Цей день ми зустрічаємо із шаною і сумом, пам’ятаючи про високу ціну – кров всіх тих героїв,  якою було заплачено за нашу  свободу і краще майбутнє для України. І сьогодні, коли кращі сини України  продовжують гинути у зоні АТО, усі ми повинні високо цінувати   незалежність нашої країни, яку вони захищають, - із такими словами звернувся до сотень учасників патріотично-просвітницького заходу, присвяченого Дню Гідності та Свободи України «Шлях до свободи» ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор.

На  екрані пливли кадри Революції Гідності і обличчя її героїв, а викладачі та студенти слухали вірші студентів й пісні, присвячені тим подіям, та спогади її учасника Олександра Волошина. Величезне враження на всіх справив перегляд фільму Антіна Мухарського  «Майдан. Революція Духу». Присутні ушанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні – і, від імені багатотисячного колективу ЧДТУ, делегували право покласти квіти до стели Героїв на Соборній площі Черкас студентці факультету економіки та управління Альоні Ткаченко та студенту будівельного факультету Богдану Кросі.

Галерея зображень