Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся Регіональний конкурс презентацій для випускників коледжів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст
Понеділок, 21 листопада 2016 12:01

Регіональний конкурс презентацій «Гроші та кредит: сучасні тенденції розвитку»  відбувся в Черкаському державному технологічному університеті за за ініціативи кафедри економічної теорії та банківської справи

До участі у конкурсі було представлено значну кількість презентацій випускників коледжів з усіх куточків України. На сайті ЧДТУ вісімнадцять коледжів, презентації яких відповідали встановленим вимогам, взяли участь в конкурсі «Глядацьких симпатій».

«Цей конкурс започатковує  низку спільних наукових проектів Черкаського державного технологічного університету та навчальних закладів учасників,  а його результати свідчать про те, що нам вдалося викликати інтерес у майбутніх спеціалістів з банківництва до актуальних проблем грошово-кредитної системи України», - коментує в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор,- «Участь здобувачів у конкурсі дозволила їм приєднатися до колективу молодих вчених і надала можливість досвіду проведення наукових досліджень».

Конкурсанти брали участь у роботі секцій:

Секція 1. Гроші та грошовий оборот у сучасних умовах.

Секція 2. Інфляція та грошові реформи.

Секція 3. Валютний ринок та валютні системи.

Секція 4. Сутність та види кредиту.

Секція 5. Банки та не банківські фінансово-кредитні установи та їх роль на грошовому ринку.

Секція 6. Центральні банки та грошово-кредитна політика.

Учасники конкурсу отримали рекомендації на безкоштовну публікацію своїх робіт у фаховому виданні Черкаського державного технологічного університету за тематикою наукової роботи.

Переможці Конкурсу мають право на:

-  звільнення від захисту курсової роботи, якщо її тема відповідає темі наукової конкурсної роботи;

-  звільнені від здачі іспиту з дисципліни «Гроші та кредит» за умови вступу на навчання в ЧДТУ.

Всі учасники отримали сертифікати та грамоти.

Блискучі виступи конкурсантів свідчать про високий рівень їхньої підготовки. Бажаємо успіхів у навчанні та подальшій науковій діяльності!

Олег Григор подякував  викладачам, що допомагали конкурсантам у підготовці робіт:

Людмилі Мойсеєвій викладачу ВНЗ «Черкаського комерційного технікуму», циклової комісії спеціальних обліково-економічних дисциплін, інформатики, математики та фізики

Світлані Федченко Викладачу Машинобудівного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, циклової комісії фінансів і кредиту

Тетяні Борис викладачу Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ

Наталії Тичковій викладачу ВНЗ «Черкаського політехнічного технікуму», відділення «Економіки та програмування», циклової комісії економічних дисциплін

Тетяні Деркач завідувачу економічним відділенням Відокремленого структурного підрозділу Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Ользі Мельник викладачу ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права», циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності

Михайлу Голубці викладачу ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права», головіциклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності

В конкурсі взяли участь:

Студенти ЧДТУ:

Базіль Анастасія, Голиш Вікторія, Клименко Аліна, Ткачук Антоніна, Дорошенко Аліна, Биндич Галина, Бондаренко Катерина, Дмитренко Інна, Хлівицька Єлизавета.

Студенти Львівського кооперативного колледжуекономіки і права:

Ліана Бобик, Марта Проць, Дарія Денисенко, Христина Костяк, ОленаБогоявленська, Оксана Шмагала, Михайло Голубка, Анна Воробець, ВолодимирМищишин.

Студенти Черкаського комерційного технікуму:

Крижанівська Інна, Путіліна Лідія, Атаманова Діана, Захарченко Ірина.

Студенти Відокремленого структурного підрозділу Агротехнічного коледжуУманського національного університету садівництва:

Калюжна Ліліана.

Студенти Смілянського промислово-економічного коледжу  ЧДТУ:

Пилипченко Сергій, Подзігун Яна

Студенти Черкаського політехнічного технікуму:

Гоєнко Каріна.

Студенти Машинобудівного коледжу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара:

Дудніченко А.В.

Студент Роменського коледжу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»:

Король Ілона.