Ви тут: ЧДТУ Новини Методичний семінар для викладачів німецької мови відбувся на лінгвістичному факультеті
Понеділок, 21 листопада 2016 11:05

Черкаський державний технологічний університет став бвзою для проведення методичного семінару для викладачів іноземних мов.

На заході були присутні поважні гості. Радник з німецької мови, кандидат філологічних наук Ірина Михайловавиступила здоповіддю  на тему: «Нові методи викладання іноземних мов на прикладі  навчально-методичних комплексів SCHRITTE INTERNATIONAL, SICHER». Жінка є представником видавництва «HUEBER» в Україні.

«З метою ознайомлення викладачів кафедри романо-германської філології та перекладу з новими методиками викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах та  впровадження у навчальний процес методичних комплексів «SCHRITTEINTERNATIONAL, SICHER» для студентів-перекладачів ми запросили представника видавництва «HUEBER» в Україні»,– коментує завідувач кафедри романо-германської філології та перекладу Зоя Кучер.