Ви тут: ЧДТУ Новини День Китаю відзначили у ЧДТУ
Середа, 16 листопада 2016 13:16

День Китаю відзначили у ЧДТУ

«День Китаю» відсвяткували в «Green cafe» Черкаського державного технологічного університету 15 листопада.

Під час святкування, студенти- китайці розповіли про свою культуру, вподобання та пригостили гостей стравами національної китайської кухні.

Також присутніх розважали піснями, ребусами та презентаціями про Китай.

«Я дуже гордий тим, що в нас навчаються студенти з такої великої країни, як Китай. Вони вивчають нашу культуру, мову і ми раді бачити все більше і більше іноземних студентів у нас в університеті.  », - коментує декан центру по роботі з іноземними студентами Олександр Білик.

Як розповідає в.о ректора ЧДТУ Олег Григор, такі заходи стають традиційними для університету і їх потрібно проводити частіше. Дуже цікаво дізнатися культуру та традиції іноземних студентів, а це в свою чергу допомагає тісніше з ними спілкуватися.

Студенти добрі та відкриті для спілкування.

Серед них  –  китайський письменник Гу Сі Джу, що прибув на Черкащину, аби вивчити українську та написати книгу про черкащанина Григорія Кулішенка – льотчика, «повітряного дракона», що брав участь у китайсько-японській війні, ставши легендою Китаю.

Підтримати друзів- китайців прийшли також і турецькі студенти.