Ви тут: ЧДТУ Новини Вітання з Днем Прапора України в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора
Вівторок, 23 серпня 2016 13:24

Вітання з Днем Прапора України в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України!

Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Бажаю Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині! Слава Україні!

виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ          Олег Григор