Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-іноземці ЧДТУ отримали дипломи про вищу освіту
Четвер, 14 липня 2016 09:37

Студенти-іноземці ЧДТУ отримали дипломи про вищу освіту

13 липня 2016 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврів і  спеціалістів іноземним студентам.
Відкриваючи урочисте вручення дипломів виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ О.О. Григор побажав студентам подальших успіхів в житті та в повному обсязі використати здобуті в університеті знання та запросив на продовження навчання в магістратурі.
В.о. ректора ЧДТУ  О.О. Григор разом з проректором з гуманітарно-виховних питань В.М. Лазуренком та директором Центру по роботі з іноземними студентами О.А. Біликом урочисто вручили дипломи студентам з Азербайджанської Республіки, Республіки Туркменістан, Республіки Таджикістан.
Всього в 2016 році випущено 49 іноземних студентів, які успішно закінчили навчання та здобули ступені  бакалаврів (48 осіб) і 1 спеціаліст.
Ректорат ЧДТУ щиро вітає іноземних студентів з отриманням дипломів  про освіту та бажає подальших успіхів у житті!