Ви тут: ЧДТУ Новини Зустріч провідних спеціалістів туристичного бізнесу та науковців, що входять до складу Наукової Ради при Держкомтуризмі України
П'ятниця, 01 липня 2016 09:57

21.06.2016 р. в Кабінеті Міністрів України відбулася зустріч провідних спеціалістів туристичного бізнесу та науковців, що входять до складу Наукової Ради  при Держкомтуризмі України (до її складу входить Чепурда Лариса Михайлівна доктор економічних наук, професор, декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування) з Генеральними секретарем Всесвітньої туристичної організації Т.Рафаї.

На фото – Генеральний секретар ВТО Т.Рафаї разом з членами Наукової Ради Держкомтуризму Чепурдою Л.М. (ліворуч), Любіцевою О.О. (завідувач кафедри країнознавства і туризму КНУ імені Тараса Шевченка), Шандаром Ф.Ф. (завідувач кафедри туриcтичної інфраструктури та сервісу УжНУ).