Ви тут: ЧДТУ Новини Вибори ректора розпочалися у ЧДТУ
Середа, 01 червня 2016 11:39

Вибори ректора розпочалися у ЧДТУ

ЧЕРКАСИ. 1 червня. УНН-Центр. Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті обирають ректора. Виборча дільниця відкрилась вчасно, рівно о 9 годині. Виборчий процес протікає спокійно, без порушень.

“Виборча дільниця працює з 9 години. Відбувається голосування, черги не утворюються. На дільниці, окрім членів виборчої комісії, також присутні представники громадських організацій, всеукраїнська організація “Освітян і науковців”, спостерігачі від кандидатів, представники міністерства, які стежать за перебігом голосування” - розповів один із працівників ЧДТУ.

Також у університеті наголошують, що процес голосування не відволікає від навчального процесу.

“Зараз голосують викладачі, у яких є вільна година. Об 11:20 розпочнеться велика перерва, коли студенти матимуть час для голосування”.

Виборча дільниця працюватиме з 9 до 15 години. Після закриття дільниці, члени виборчої комісії підводитимуть підсумки.