Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ підписано договір про співпрацю з фірмою „MitOst“
Вівторок, 19 квітня 2016 15:45

В ЧДТУ підписано договір про співпрацю з фірмою „MitOst“

18 квітня 2016 року на лінгвістичному факультеті за ініціативи кафедри романо-германської філології та перекладу і за підтримки адміністрації Черкаського державного технологічного університету відбулася презентація навчальної програми з літньої виробничої практики у Німеччині для студентів спеціальності «Переклад» та «Прикладна лінгвістика».

Презентацію проводив генеральний директор німецької фірми  „MitOst“ Сергій Сердюк. З вітальним словом виступив проректор з НДР та міжнародних зв’язків, проф. Заболотній С.В., декан лінгвістичного факультету проф. Білик Л.І., відповідальна за наукову роботу на лінгвістичному факультеті доц. Орлова М.О., зав. кафедри романо-германсьої філолгії та перекладу доц. Кучер З.І. Між фірмою „MitOst“ та лінгвістичним факультетом було підписано договір про співпрацю.