ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ відзначили День рідної мови
Вівторок, 23 лютого 2016 15:58

В ЧДТУ відзначили День рідної мови

В ЧДТУ відзначили День рідної мови

До всесвітнього Дня рідної мови викладачі кафедри української мови та загального мовознавства факультету прикладної лінгвістики Черкаського державного технологічного університету ознайомили студентів з традиціями свята та провели символічний диктант з української мови на тему «Рідна мова».

Диктант мав складні граматичні особливості. Та попри те, що писали його не гуманітарії, а майбутні інженери і дизайнери, студенти показали якісні знання з орфографії та пунктуації, зокрема правильно написали такі слова, як: «врешті-решт», «навмання», «неоціненна», «немовбито», «з давніх-давен», «споконвіку».

Чимало студентів написали диктант на «добре» та «відмінно», серед них і студент ІІ курсу факультету електронних технологій групи РТ-43 Пилипенко Сергій, який продемонстрував відмінні знання з української мови і не зробив жодної помилки при написанні складних слів.

         Так тримати!

До відома: У березні кафедра української мови та загального мовознавства ЧДТУ буде проводити анкетування студентів та викладачів університету про стан і статус української мови у нашому мовному середовищі.

Галерея зображень