Ви тут: ЧДТУ Новини Захист населення. Навчання кадрів ЧДТУ
Четвер, 11 лютого 2016 15:00

Захист населення. Навчання кадрів ЧДТУ

В рамках організації системи цивільного захисту у закладах освіти 11 лютого 2016 року в кінозалі ЧДТУ відбулося виїзне навчання кадрів вишу щодо порядку дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій: терористичних акцій, паводків, пожеж тощо.
    Виступили: Дроговоз Юрій Борисович – завідувач обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, а також фахівці центру - Потапенко Іван Миколайович  та Головня Оксана Володимирівна.
    В рамках виступу присутніх ознайомили з нормативною базою відносно порядку реагування на надзвичайні ситуації, промоделювали можливі варіанти їх виникнення та конкретизували  дії персоналу і способи евакуації саме в ЧДТУ.
    Незабаром, враховуючи важливість теми захисту населення в сучасний період часу,  на сайті університету буде розміщено документацію та відео, яку люб`язно надав НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області.