ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Всі українці в душі є волонтерами...
Середа, 13 січня 2016 19:04

Всі українці в душі є волонтерами...

Всі українці в душі  є волонтерами...

Всі українці в душі  є волонтерами...
Будь які проблеми можна подолати. Якщо гуртом.

    З самого ранечку 13-го січня, напередодні старого Нового року, в першому корпусі ЧДТУ зібралися студенти, працівники та викладачі якраз з метою подолання проблеми доступу до корпусів. Погода та клімат довели, що січень, це таки зимовий місяць, з обов'язковими зимовими атрибутами – морозом та снігом.
    Наразі, морози спали, але сніг лишився. За допомогою до підприємств і організацій звернулася комунальна служба міста. Хоча більшість працівників університету знаходиться у відпустці, а студенти на зимових канікулах, - і перші і другі відгукнулися на пропозицію керівництва вишу трохи розім'ятися та допомогти комунальникам з прибиранням прилеглої території від снігу.
    Із завзяттям та віддачею попрацювати лопатами вийшли всі - від студента до професора! Перший проректор ЧДТУ Олег Григор, проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Сергій Заболотній, проректор Микола Липкань, в.о. декана факультету електронних технологій Артем Гончаров, професор Максим Бондаренко, професор Ігор Гудима, зав. кафедри прикладної математики Анатолій Щерба, фахівець Вікторія Калашник, начальник відділу міжнародних зв'язків Дмитро Тележинський, голова студради Іван Іскімжі, студенти - Ярослав Гладкий, Вадим Мамієнко, Дмитро Єрмаков та багато-багато інших. Результатом спільних зусиль стало звільнення від снігових заметів всієї прилеглої до університету території.
    Треба відзначити, що перша снігова толока пройшла за ініціативою ГО Черкаська Студентська рада ще 09.01.2016 о 8.00 під умовною назвою «Рятуємо Че від снігу». Тоді зусиллями студентів учбових закладів міста, в тому числі і ЧДТУ, було розчищено величезні території в різних частинах Черкас.