,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартував другий етап проекту British Council «Англійська мова для університетів»
Середа, 11 листопада 2015 17:28

У ЧДТУ стартував другий етап проекту British Council «Англійська мова для університетів»

У ЧДТУ стартував другий етап проекту British Council «Англійська мова для університетів»

В рамках проекту British Council «Англійська мова для університетів» 10 листопада до Черкаського державного технологічного університету прибули з триденним візитом провідний спеціаліст з викладання англійської мови Род Боліто та менеджер проектів з англійської мови Жанна Севастьянова.

Представники British Council зустрілися з в.о. ректора Назаренко С. А. щоб обговорити використання англійської мови як засобу навчання, важливість англійської мови для академічного життя і можливості для поліпшення рівня знання англійської мови в ЧДТУ. Також було підписано Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю у галузі вищої освіти між Британською Радою та ЧДТУ. В Меморандумі визначені напрями співробітництва з вдосконалення викладання англійської мови в межах Університету з метою його інтеграції до міжнародної спільноти, отримання університетом додаткових можливостей щодо прискореного розвитку в рамках Болонського процесу і європейської інтеграції.

Протягом перебування у ЧДТУ консультанти Британської Ради планують відвідати пари, які викладаються англійською мовою, зустрітися з викладачами-учасниками проекту та завідувачами кафедр, а також провести зустрічі зі студентами.